Спеціаліст відділу документального забезпечення
Нова державна служба України
Кропивницкий, Кировоградская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища освіта, не нижче рівня бакалавра або молодшого бакалавра,вільне володіння державною мовою Посадові обов'язкиЗаводити та формувати за вказівкою виконавця наглядові провадження і справи із застосуванням як паперових носіїв, так і засобів ІС СЕД з дотриманням вимог Тимчасової інструкції.

Стежити за наближенням строків виконання документів, заздалегідь інформувати керівника управління (структурного підрозділу) про всі випадки затримання виконання документів, своєчасно робити в ІС СЕД відмітки про їх рух.

Виконані документи отримані в упорядкованому стані з відміткою виконавця, що складається зі слів До справи або До н / п , особистого підпису і дати формувати (підшивати) у номенклатурні справи або наглядові провадження.

Відповідати за приймання, зберігання та передачу документів з грифом Для службового користування .Забезпечувати тиражування службових документів та їх облік.

Забезпечувати обробку, збереження персональних даних, що стали відомі під час виконання службових обов'язків та іншої інформації, що не підлягає розголошенню відповідно до Закону України Про захист персональних даних.

Виконувати інші доручення керівництва, у тому числі по забезпеченню інших ділянок роботи відділу документального забезпечення.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 290, граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

Умови оплати працінадбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів Термін подачі заявок : 2020-11-20

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява