Менеджер по продажам
Олімп, бухгалтерська компанія, ТОВ
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія займається наданням бухгалтерських послуг з 2015 року. Має команду спеціалістів, яка зарекомендувала себе як надійні, відповідальні і результативні бухгалтериита юристи.

Собі за ціль ставимо підтримку малого і середнього бізнесу, і цим самим розвиток економіки України.Що ви будете робити : - Продаж бухгалтерських послуг- Продаж юридичних послуг- Супроводження замовлення до підписання договору з клієнтомНаш ідеальний кандидат має : - практичні навички пошуку та залучення клієнтів з різних джерел (оголошення, соц.

 • мережі, b2b та інше);- бажання заробляти, а не сидіти склавши руки;- грамотне усне та письмове мовлення, навички ділового листування;
 • безкомпромісність, ввічливість, терпіння, позитивний настрій та впевненість у собі;- любить спілкуватися з людьми.Ми пропонуємо : - Інформативну підтримку;
 • Ваш заробіток це 20% від оплаченого рахунку вашого клієнта або фіксована сума за кожну угоду.График работы : - Графік роботи ви собі складаєте самостійно)- Чекаємо Ваших резюме!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява