Менеджер з продажу (геодезія, геологія)
Мірничий, геодезично-землевпорядна група, ТОВ
Львов, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Добрий день ) Ми геодезично-геологічна компанія Мірничий , на ринку 10 років, про нас детально можна дізнатись у нас на сайті та в соцмережах.

Посилання будуть внизу.Ми шукаємо менеджера з продажу, який активно продаватиме наші послуги, а саме геодезичні вишукування, топозйомки, геологічні вишукування, 3D-сканування будинків, аерофотозйомку тощо.

У нас дійсно можна (і потрібно) добре заробити, сумлінно працюючи..Кого ми шукаємо?- людину, яка вміє продавати (цікавиться темою, проходила курси, працювала в продажах, вміє працювати з запереченнями, обходити секретаря і так далі)- має технічний склад розуму, щоб осягнути усі нюанси нашого продукту- командного гравця- людину, яка маючи вектор роботи, може та хоче до нього рухатись, без надання детальних інструкцій і щоденного контролю.

Що ми гарантуємо?- вчасну конкурентну заробітну плату, яка складається з мінімальної ставки та високих відсотків від суми договорів.

 • комфортне робоче місце і все необхідне (ноут, телефон, гарнітуру тощо)- каву (є кавомашина, різні чаї завжди в наявності)- фінансове сприяння в підвищенні кваліфікації (берем частину витрат на проходження тренінгів на себе)- крутий веселий колектив (атмосфера в офісі комфортна)- відкритість керівництва до спілкування та ідей.
 • Робота по більшості в офісі, іноді на зустрічах або тематичних конференціях. Потрібно дзвонити, виявляти потребу, пропонувати, формувати комерційні пропозиції, консультувати, зустрічатись з потенційними або поточними клієнтами за потреби і продавати-продавати-продавати.

  Фірма в свою чергу робитиме все, щоб ніякі зайві обов’язки вам не заважали ефективно продавати.Дзвоніть, розкажу всі деталі ) Можливо вам саме до нас!0980750575, Катя, HRhttps : / / mirnychyj.

  com.ua / https : / / www.instagram.com / mirnychyj / https : / / www.facebook.com / mirnychyj /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява