SMM-спеціаліст зі знанням італійської мови
Visione Interna
Украина, Львов
6 днів тому
source : Jobs.ua
 • У компанію Nails Secrets Academy потрібен SMM-спеціаліст.Вимоги : Наявність портфоліоОбов'язкове розуміння італійської мовиУсна та письмова грамотність української та італійської мовиВміння аналізувати аудиторію, розуміти її інтересиДосвід створення відеороликівКреатив, креатив, креативОбов'
 • язки : Ведення сторінки ІнстаграмПланувати, створювати контент-план, писати пости, вести сторісПравильно аналізувати та підбирати тегиПропонувати ідеї, як зробити соцмережі ефективнішимиСпівпрацювати з блогерамиАналізувати конкурентівПросувати акаунтВести звітності про виконану роботуУмови роботи : Віддалена роботаПаралельне суміщення можливе, але потрібне швидке реагування on-line у випадку, якщо це потрібно.

  Робочий час з 9 : 00 до 18 : 00Стабільна ЗПВеличезний досвід та знання в маркетингуДля того, щоб відгукнутися на вакансію, заповніть анкету : docs.

  google.com / forms / d / e / 1FAIpQLSetSHM0p-YfQ54KQCoWxTgd4TGBCRs5u-csS8Q-pHdEWImT8Q / viewform

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява