Територіальний менеджер
Элика, ПЗП, ООО
Полтава, Полтавская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо в команду партнерів франчайзі, які використовують фірмове найменування та товарний знак Еліка , здійснюють продаж продукції, виробленої найбільшим вітчизняним виробником якісних заморожених продуктів ТОВ ВЗП Еліка .

Підприємство-виробник існує 20 років на ринку України. Партнерами підприємства-виробника є : Ашан, Білла, АТБ-маркет, Велл-март, Еко-маркет, Метро, Новус, Сільпо- ФУД, Таврія, Фора, Фуршет, Варус і багато інших.

Запрошуємо в нашу команду активного, націленого на результатТериторіального менеджераЯкщо Ви : - Лідер і командний гравець,- Проактивний, гнучкий і багатозадачний,- Вмієте працювати на якісний результат і організувати не лише свою роботу, але і роботу співробітників,- Мислите стратегічно,- Маєте аналогічний досвід роботи від 2-ох років,- Впевнений користувач ПК 1-С, MS Office,- Маєте власне авто, посвідчення категорії В.

Тоді чекаємо на ваше резюме з побажаннями по заробітній платі.Які завдання перед Вами стоятимуть : - Півищєння продажів,- Контроль и аналіз виповнення планових показників,- Збір замовлень, контроль залишків,- Контроль за дотриманням стандартів обслуговування,- Аналіз асортименту,- Проведення промоакцій,- Нвчання торгового персоналу згідно стандартам обслуговування.

Що ми пропонуємо натомість : - Гідну стабільну заробітну плату ставка + висока бонусна частина,- Дружню команду професіоналів,- Підтримку на етапі стажування і в процесі роботи,- Можливість реалізувати професійні знання і вміння в компанії, що динамічно розвивається,- Можливість кар'єрного зростання.

 • Оплата амортизації автомобіля, ГСМ,- Мобільний зв’язок.- Корпоративне навчання і тренінгиЕлікатні радощі життя!https : / / elika.ua /
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява