Рекрутер в IT-компанію (без прив'язки до офісу)
Itcapital
Украина, Киев
4 днів тому
source : Jobs.ua

У нашу групу компаній відкрито вакансію рекрутера, завдання якого приводити нових кандидатів. Графік роботи ненормований, робота повністю видалена.

Про компанію 1 : ITCAPITAL це міжнародна іт-компанія зі створення сучасних інтернет технологій : автоматизації бізнес-процесів та диджиталізація бізнесу.

Наш основний напрямок це development : розробка програмного забезпечення, розробка програм IOS and Android, створення корпоративних сайтів будь-якої складності, інтернет-маркетинг, розробка рішень на основі штучного інтелекту, створення технологій з VR / AR / 3D.

Додатковий напрямок компанії школа навчання у сфері ІТ (ITCAPITAL SCHOOL). Інвестиційний фонд ITCAPITAL INVEST, Благодійний фонд ITCAPITAL CHARITY.

Докладніше про нас дивіться у нас на сайті.Про компанію 2 : IZIHouse - це українська компанія (агентство нерухомості) з основним родом діяльності - Продаж та Оренда елітної нерухомості (новобудови, вторинний ринок, комерційна нерухомість) та додатковим родом діяльності школою навчання у сфері нерухомості.

Компанія працює від року. Головний офіс - Київ, додатково Одеса, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Харків, Полтава.Про роботу : Завдання рекрутера досить просте і цікаве, потрібно розміщувати вакансії на різних майданчиках (соц.

мережі, месенджери, сайти), на ці вакансії пишуть / дзвонять потенційні кандидати, їх інформувати та перенаправляти далі на співбесіду до керівника чи ейчара.

При цьому рекрутер самостійно впливає на свою зайнятість та фінансову складову.Обов&#;язки : - Пошук нового персоналу у дві компанії.

 • Первинна комунікація із кандидатом.- Тип персоналу який шукатимете (це іт-фахівці, менеджери з продажу, керівники та інші посади)- Робота із соціальними мережами, месенджерами, сайтами.
 • Вимоги : Досвід роботи рекрутером вітається.- Досвідчений користувач комп&#;ютера.Умови роботи : - рекрутинг без холодних дзвінків.

 • Графік роботи вільний (кілька годин на день)- робота без прив&#;язки до офісу.- Дохід "відрядний" необмежений (без фіксованого окладу + оплата фіксовано за кожного кандидата, який пройшов навчання в компанії + відсоток від перших угод залученого персоналу протягом перших 2-х місяців), в середньому на місяць це від $ до $ / місяць.
 • Навчання та інструкції надаємо рекрутерам.- Надаємо повну підтримку, щоб у Вас все виходило.- Є кар&#;єрне зростання до Ейчара, Головного Ейчара та Директора з розвитку персоналу.
 • Коротко про роботу : - Ваше основне завдання генерувати новий персонал у нашій компанії за допомогою розміщення оголошень на сайтах.

  Наша філософія : - Сьогодні я краще себе вчорашнього!- Я відкрита людина, чесна, натуральна, без користі, командна і частина прекрасного світу!- Ми створюємо новаторський метод та підхід до роботи ми частина найкращої системи!- Я приношу користь світу - віддаючи отримую натомість.

 • Ми одна велика дружна сім&#;я готова її членів підтримати будь-якої миті.* Оточуючи себе найкращими - ми самі стаємо кращими - але завжди спочатку потрібно починати з себе.
 • Наш принцип : - Будь відкритий!- Взаємодіяй!- Спирайся на факти!- Будь ефективним!- Будь чесним!- Не веди подвійні ігри!Залишайте заявку з резюме, ми ознайомимося та дамо вам зворотний зв&#;
 • язок.Форма для заявки на нашому сайті itcapit.com / work

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява