Операційний менеджер
Union Group
Запорожье, Запорожская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Union Group - це мультибрендова компанія, яка включає в себе ювелірні мережі магазинів Золотий Вік , Золота Країна , SRIBNA KRAINA , BRILLIANT , Dominant , ломбарди Партнер та магазини техніки ТехноSale .

В магазинах наших брендів клієнти можуть придбати унікальні прикраси із золота та срібла, які відповідають сучасним трендам ювелірного світу.

Ломбардні відділення Партнер знаходяться більш, ніж у 126 містах України, а магазини ТехноSale мають широкий асортимент комісійної та нової техніки.

У зв'язку з активним розвитком компанії, ми шукаємо Операційного менеджера.Наш ідеальний кандидат : - Досвідчений користувач соц.

мереж;- Швидко знаходить спільну мову з людьми;- Має досвід роботи у проектному менеджменті або PR;- Має високий рівень усної та письмової грамотності.

 • Що буде входити в обов'язки : - Організація заходів (бюджетування, договори, закупівлі);- Виконання операційних завдань по забезпеченню програм нематеріальної мотивації співробітників (укладання договорів, моніторингу цін і комунікації з підрядниками по закупівлям сувенірної та іншої продукції);
 • Складання інформаційних розсилок для робочих каналів комунікації (пошта, соцмережі).Що ми можемо запропонувати : - Офіційне оформлення з першого робочого дня;
 • Офіс в центрі міста;- Компанія надає комфортне робоче місце з необхідною технікою та корпоративний зв'язок;- Стабільну заробітню плату.
 • Що ще ми можемо запропонувати : - Знижки на прикраси наших брендів;- Можливість відвідувати спортивні клуби Sport Life та Fit Haus по спеціальній вартості;
 • Привітання та подарунки кожному співробітнику на честь свят;- Атмосферні корпоративи за рахунок компанії;- Заохочення найкращих у своїй справі та нагородження.
 • Якщо Вас зацікавила вакансія, і Ви відповідаєте необхідним вимогам - запрошуємо у нашу команду. Надсилайте резюме із зазначенням рівня з / п в розділ Відгуки .

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява