начальник відділу фінансового та господарського забезпечення
Нова державна служба України
Краматорск, Ukraine
4 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта : вища, не нижче ступеня магістра (спеціаліста) у галузі знань Управління та адміністрування за спеціальностями Фінанси, банківська справа та страхування та / або Облік і оподаткування .

Досвід роботи : досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років за напрямком фінанси.

Володіння державною мовою : вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Організація та супровід робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них.

Здійснення контролю якості за ходом виконання робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів на автомобільних дорогах відповідно до Закону України Про архітектурну діяльність , а також за утриманням автомобільних доріг загального користування, перевірка наявність документів що засвідчують якість дорожньо-будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, які надходять до місця виконання дорожніх робіт (технічних паспортів, сертифікатів відповідності, результатів лабораторних випробувань),здійснення контролю за відповідність виконуємих дорожніх робіт проектної документації, вимогам будівельних норм, національних стандартів та термінів виконання будівельно-ремонтних робіт, вирішення проблемних питань які виникають в ході виконання робіт, організації оформлення дозвільних документів на початок будівельно-ремонтних робіт відповідно до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.

04.2011року 466., та діючого законодавства , введення об’єкта в експлуатацію .

Перевірка актів виконаних робіт за формами КБ 2в, КБ 3, контроль відповідності фактичного виконання робіт заявленим в актах виконаних робіт.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове

Умови оплати праці

 • Посадовий оклад 7050 грн.;
 • Надбавка за вислугу років 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;
 • Надбавка до посадового окладу за ранг (від 500 до 700 грн.) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.

 • 2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів ;
 • Надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу - у разі встановлення.

  Термін подачі заявок : 2021-05-26

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява