інженер-конструктор в деревообробці
Квант Пром, ООО
Полтава, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Команда професіоналів деревообробної компанії Квант Пром м.Полтава, запрошує до співпраці креативного, професійного, інженера-конструктора.

Ми високотехнологічна компанія, не схожа на інші компанії. Ми готові завжди до всього нового. Бути іншими дозволяє нам робити те, на що інші говорять : Це неможливо! .

Ми реалізуємо свої проекти, працюючи з кращими дизайн студіями та архітектурними бюро.

Ми шукаємо фахівця : з технічною освітою, досвідом роботи в сфері проектування меблів в конструкторській програмі БАЗИС Меблевик, знанням принципів проектування, складання і монтажу меблів, сходів, обізнаного з технічними характеристиками матеріалів і фурнітури, з творчим мисленням та надхненням в напрямку розробки нових видів продукції.

Ми чекаємо від вас : розробку моделів меблів, дверей, фасадів, сходів за дизайнерськими проектами з прив язкою до виробництва, оформлення креслень та специфікацій, виїзд до клієнтів для проведення замірів, супровід замовлення від виробництва до монтажу.

Ми пропонуємо вам : роботу в компанії, яка реалізовує складні і не звичайні проекти, можливість задоволення карєрних і професійних амбіцій, розвиток в рамках компанії навчання, участь в семінарах і виставках, корпоративний мобільний зв’язок, службовий транспорт, ЗП (ставка +%) : ви самі зможете регулювати рівень заробітку, ми надаємо можливість добре заробляти!

Приходьте до нас на співбесіду, ми розповімо вам набагато більше про нас і про наші проекти. Ми чекаємо саме на ВАС!

Більше про нас на сайті : www.inwood.com.ua www.kvantprom.com

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява