Головний спеціаліст у справах дітей
Нова державна служба України
Ужгород, Закарпатская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра, вільне володіння державною мовою Посадові обов'язки- Здійснює контроль та координацію діяльності служб у справах дітей районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад, сільських, селищних рад об'єднаних територіальних громад з питань опіки та піклування.

 • Надає практичну та методичну допомогу службам у справах дітей області щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під опіку, піклування, сприяє підвищенню кваліфікації працівників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад, сільських, селищних рад об'єднаних територіальних громад.
 • Надає пропозиції до проектів програм, планів і прогнозів у частині соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються в сім'ях опікунів, піклувальників.
 • Координує діяльність служб у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 • Здійснює контроль за умовами утримання і виховання, захистом прав, свобод та інтересів дітей, які виховуються в сім'ях опікунів, піклувальників.
 • Готує та подає статистичну звітність та інші матеріали відповідно до законодавства з питань опіки та піклування.- Виконує функції оператора ЄІАС ,,Діти", здійснює контроль за своєчасним внесенням достовірної інформації в ЄІАС ,,Діти" службами у справах дітей щодо обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей потенційних опікунів, піклувальників, їх належного зняття з обліку та влаштування дітей.
 • Здійснює інші повноваження, визначені законодавством. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуна період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 • Умови оплати праціпосадовий оклад згідно зі штатним розписом - 5500 грн.;надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів";надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу".

  Термін подачі заявок : 2020-07-22

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява