Інженер з технічного нагляду
ООО ФОРА
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись! Ми успішно розвиваємось з 2002 року. Драйв - наш стиль життя, який народжує натхнення. Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами. Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди. У зв'язку з розширенням штату запрошуємо приєднатися до нашої команди Інженера з технічного нагляду, який вільно та із задоволенням спілкується українською мовою.

Для нас важливо : Досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років Досвідчений користувач ПК Комунікабельність, вміння працювати в команді.

Освіта за фахом Звертаємо увагу, що при співбесіді можемо перевіряти на відповідність кандидата кваліфікаційним характеристикам професії.

В нашій команді Ви будете : Займатися організацією будівельно-монтажних робіт з дотриманням технологічних процесів Контролювати правильність їх виконання Звіряти акти виконаних робіт Перевіряти якість та об'єм виконаних робіт Ми гарантуємо : Стабільну та цікаву роботу Офіційне працевлаштування Зручний графік : пн.

 • пт., з 9.00 до 18.00 Комфортні умови праці в офісі на лівому березі (р-н станції метро Чернігівська) Корпоративне медичне страхування Компенсацію мобільного зв'язку Чудовий колектив : ) Приєднуйтесь до команди професіоналів! Чекаємо на Ваше резюме! Потенційний кандидате! Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів.
 • Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу - не засмучуйтесь : ) Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія з'явиться у майбутньому - запропонуємо Вам її для розгляду.

  Дякуємо за те, що обрали ФОРУ.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява