Керівник товарної групи
Континент-Груп
Смела, Черкасская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • ТОВ Континент-Груп запрошує на роботу : Керівника товарної групи (Ролети) Ви наш кандидат, якщо : - маєте вищу освіту;- маєте досвід продаж в сфері продажів, управління товарним асортиментом (товарною групою);
 • відповідальні, цілеспрямовані та орієнтовані на результат. Завдання, які передбачає ця посада : - формування товарного асортименту групи;
 • управління ціновою та збутовою політиками;- управління фінансовими показниками групи;- формування стратегії збуту робота з ключовими клієнтами.
 • Що ми пропонуємо нашим співробітникам : - Конкурентоспроможну заробітну плату;- Можливість реалізувати свій потенціал в компанії, яка динамічно розвивається;
 • Престижну роботу в команді професіоналів;- Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії.Умови роботи : - графік роботи : 08.
 • 00 17.00 Пн. Пт, обід з 12.00 13.00.- офіс в м.СмілаНадсилаючи своє резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією ТОВ Континент-Груп у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію відбувається протягом одного тижня у разі прийняття позитивного рішення щодо Вашої кандидатури.

  Якщо Ви хочете приєднатися до нашої команди, використовуйте цю можливість і відправляйте своє резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява