Менеджер з продажу автомобілів
ООО Boss Auto Ukraine
Коломыя, Ивано-Франковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт, наш майбутній менеджер з продажу! Ми компанія Boss Auto Ukraine яка займається імпортом автомобілів з Америки, Канади, Європи та Кореї і в цій сфері ми є ЛІДЕРОМ в Україні.

У нас 9 відділень по Україні і це лише початок! Наша компанія стрімко росте та розвивається, тому ми шукаємо активних людей в нашу команду, яка не лише працює на результат, а й вміє круто відпочивати! Що Ти отримаєш, працюючи з нами?

 • достойну заробітну плату Підтримку та навчання в період адаптації Можливість професійного та фінансового росту Роботу в крутезному, молодому колективі Класні та яскраві корпоративи Всі необхідні інструменти для результативної роботи робочий графік пн-пт з 10 : 00 до 19 : 00;
 • Що буде входити в Твої обов’язки? Робота з клієнтами (вхідні та вихідні дзвінки і заявки з Instagram, Youtube, Сайту, Facebook);
 • Робота з CRM-системою; Робота з поточними клієнтами; Виконання планових показників за обсягами продажів; Якщо Ти : Володієш високими комунікативними навичками Маєш досвід роботи в продажах ( ОБОВ ЯЗКОВО) Розбираєшся в автомобілях або готовий вивчити необхідну інформацію Стресостійкий Маєш чітко поставлену вимову Володієш комп’ютером на рівні користувача Маєш досвід роботи в CRM системі або готовий освоїти цей навик Якщо Ти розбираєшся або хочеш розбиратись у всьому, що зв’язано з автомобілями, а також розвиватись в цьому напрямку та отримувати за це достойну оплату, то відправляй своє резюме або телефонуй. Ми чекаємо саме на Тебе!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява