Обвалювач м'яса
RetailGroup
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Обвалювальник м’яса в супермаркет (м.Харківська)Вид зайнятості : повна зайнятістьКонтактна особа : Макуріна АнастасіяТелефон : 067 413 13 59Обов’язки : - Обвалка туш і частин туш худоби усіх видів, птахів;
 • Відділення м’язової, жирової і сполучної тканин із кісткок;- Відділення м’язової, жирової і сполучної тканин від кісток при обвалці задніх ніжок, лопаток, філею, шийок, коробок, включаючи вирізку міжреберного м’яса і голів;
 • Оброблення свинячих напівтуш на копченій вручну і дисковими ножами з наданням форми окремим частинам згідно з вимогами, встановленим державним стандартом;
 • Видача продукції на вітрину. Контроль термінів реалізації, якість і товарний вид продукції. Консультування покупців, надання інформації про продукцію.
 • Проведення міні інвентаризації. Підтримка чистоти і порядку в цеху.Плюси : - Навчання за рахунок компанії.- Перспектива кар'єрного зростання.

  Обладнане робоче місце.- Робота в команді професіоналів. Дружний колективВимоги : - Володіння технологією оброблення туші.

  Уміти користуватися робочими інструментами.- Знання і дотримання техніки безпеки і гігієни на робочому місці.- Профільна освіта буде перевагою.

  Високий рівень відповідальності і працездатності.- Самодисципліна, уміння спілкуватися. Здатність до постійного навчання.

  Умови : - Гнучкий графік роботи- Стабільна заробітна платаБільш детальна інформація за телефоном (067)413 13 59 Анастасія.

  Стандартний термін розгляду резюме 14 днів.Відсутність відповіді протягом двох тижнів означає, що, на жаль, ми не готові запропонувати Вам дану посаду.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява