Начальник виробництва
Сварог
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Будівельна компанія Сварог Україна в пошуках Начальника виробництва! Хто ми : Ми - компанія, яка займаеться проектуванням, виготовленням та монтажем фасадних систем.

Більше 6 років ми активно розвиваємось. Кого шукаємо : Відповідального, активного, системного Начальника виробництва, який має бажання професійно розвиватись разом з нами, має критичне мислення і не боїться мультизадачності.

Вимоги : - Освіта вища, середня технічна- Знання технології та обладнання : порезки, згинання, збирання, зварювання, штампування металу- Досвід роботи на керівній посаді в сфері виробництва конструкцій навісних вентильованих фасадів (НВФ), світлопрозорих огороджувальних конструкцій (СПОК) від 5 років- Вміння читати технічну документацію Обов'язки : - Керівництво виробничо-господарською діяльністю- Координація роботи виробничих ділянок- Забезпечення безперебійного виробничого процесу- Контроль за дотриманням якості продукції, що випускається- Робота по зниженню витрат виробництва Умови роботи : - Офіційне працевлаштування- Реалізація амбіцій і перспектива кар'єрного зростання- П'ятиденний робочий тиждень з 08.

00 до 18.00- Робота в стабільній компанії- Розташування виробництва : Київ, вул.Тепловозна, 18д В резюме прохання вказувати побажання по з / п та перелік реалізованих об'єктів.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява