Медична сестра у початкову школу, садок (Печерськ)
M'Andryk, початкова школа та дитячий садок
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Community M andryk мережа дитячих закладів, з захопленою та творчою командою. Наша мета зробити освіту для дітей як якісною, так і цікавою, створити середовище розвитку та неймовірних відкриттів.

Особливу увагу ми приділяємо здоров’ю наших діток. Саме тому шукаємо у нашу дружню команду на посаду медичної сестри людину, яка : - комунікабельна, компетентна, виконавча- має спеціальну освіту і стаж роботи від 2-х років- володіє знанням інструкцій з охорони життя і здоров’я дітей - знає санітарні норми роботи в дитячому закладіОбовязки : - огляд дітей, надання першої медичної допомоги при необхідності- ведення необхідної документації- проведення профілактичних і оздоровчих процедур- контроль чистоти і порядку- контроль за наповненістю аптечки- бажання та вміння працювати з дітьми- проведення навчальних тренінгів для дітей та співробітників- комунікація з батьками дітей- перевірка їжі перед годуванням дітей- допомога в роздачі їжі для дітей- замовлення необхідної кількості страв для харчування дітей- відстеження необхідної кількості їжі для дітей з дієтичним харчуванням і дітей з алергічними захворюваннямиВимоги : - медичний досвід роботи з дітьми- порядність- активність- доброзичливість- не конфліктністьМи пропонуємо : - Сучасну інноваційний заклад.

 • Забезпечення всіма умовами для Вашого розвитку, можливостями для реалізації ідей.- Доброзичливий, креативний колектив.- Комфортне місце роботи та нове приміщення- Маленькі групи дітей- Зручний графік роботи- Чуйне і позитивне керівництво- Кава / чай, обіди.
 • Офіційне працевлаштуванняЗвертайтесь за тел. : +380 (96) 769 74 00 Леся Андріївна
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява