Начальник відділення поштового зв'язку (с. Гірка Полонка)
Укрпошта
Луцк, Волынская область
12 годин тому
source : Jobs.org.ua

Шукаємо професіоналів!- Один з найбільших роботодавців АТ Укрпошта запрошує на посаду начальника відділення поштового зв язку в с.

Гірка Полонка Луцького району Основні функції : - контроль роботи відділення (відкриття, закриття), організація роботи листонош- безпосереднє надання поштових послуг клієнтам- виконання планів відділення- аналіз результатів роботи відділення, робота з персоналом- ведення касової звітностіОсновні вимоги : - базова вища освіта- володіння ПК та оргтехнікою на рівні впевненого користувача- досвід роботи в сфері фінансового обслуговуванняМи пропонуємо : - офіційне працевлаштування, дотримання підприємством всіх вимог законодавства України про працю- неповна зайнятість (робочі дні понеділок п ятниця до 16.

00) - соціальні гарантії- заробітна плата : ставка + відсоток від виконання плану та відсоток від власних продажівТелефонуйте : відділ підбору персоналу : 050 250 08 04 СвітланаДо зустрічі в Укрпошті!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява