Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Срібнянського управління
Нова державна служба України
Чернигов, Ukraine
6 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь не нижче магістра за спеціальністю Медико-профілактична справа , Лікувальна справа , Гігієна, санітарія, епідеміологія .

Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

1. Здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства.

2. Контроль та здійснення планових та позапланових перевірок у суб’єктів господарювання в установленому законодавством порядку.

3.Вжиття у межах повноважень, передбачених законодавством, заходів щодо усунення порушень вимог законодавства і притягнення винних у таких порушеннях осіб до відповідальності, згідно чинного законодавства.

4.Прийняття участі в розслідуванні причин і умов виникнення групових інфекційних захворювань, отруєнь.

5.Здійснення, у межах компетенції, контролю за усуненням причин і умов виникнення та поширення інфекційних, масових неінфекційних захворювань, отруєнь та радіаційних уражень людей.

6.Організація та проведення відповідних досліджень (випробувань) факторів середовища життєдіяльності, що впливають або можуть впливати на здоров’я населення для цілей державного контролю.

7.Прийняття участі у розгляді пропозицій, заяв, скарг, звернень підприємств, установ, організацій, громадян, які надходять до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, в межах компетенції.

8.Здійснення інших функцій, необхідних для виконання покладених обов’язків та передбачених чинним законодавством.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково,

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

 • посадовий оклад 6100 грн., надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.

  2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-09-27

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява