Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю та аналітичного забезпечення
Нова державна служба України
Чернигов, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра, бажано юридичного, економічного, фінансового спрямування.

Досвід роботи - не потребує

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою - не потребує

Посадові обовязки

1. Здійснювати державний контроль (нагляд) за :

 • додержанням законодавства про працю, охорону та гігієну праці юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю.
 • 2. Проводити інспекційні відвідування / невиїзні інспектування з питань незадекларованої праці у кількості, яка визначена рішенням та відповідним наказом начальника Управління Держпраці у Чернігівській області.

  3. Здійснювати своєчасне (у 3-х денний строк після закінчення контрольних заходів) формування та передачу матеріалів в Управління, з метою формування у встановлений термін єдиної справи.

  4. Здійснювати підготовку матеріалів для винесення штрафних санкцій, та у 3-х денний строк передання матеріалів контрольного заходу (акт або витяг з акту, у разі необхідності копії первинних документів) на розгляд уповноваженій особі начальнику Управління Держпраці у Чернігівській області або його заступнику відповідно до розподілу повноважень.

  5. Складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ст. 41 КУпАП, у порядку та з додержанням строків (станом на 01.

  03.2021 не пізніше 24 годин з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення) передбачених КУпАП.

  Формувати справи про адміністративні правопорушення за ст. 41 КУпАП з додаванням належним чином завірених копій необхідних документів для своєчасної їх передачі на розгляд до суду.

  6. Складати протоколи про адміністративні правопорушення, розглядати справи про такі правопорушення і накладати адміністративні стягнення у випадках, передбачених законом.

  Здійснювати контроль за своєчасним і повним виконанням виданих приписів, сплатою порушниками накладених штрафів по постановам про притягнення до адміністративної відповідальності згідно з ст.

  1886 КУпАП, направляти постанови до державної виконавчої служби для примусового стягнення штрафів.

  Передавати матеріали, складені за результатами заходів контролю, до правоохоронних органів для розгляду, відповідно до вимог Кримінального Кодексу України та Кримінально процесуального кодексу України.

  7. Здійснювати контроль за термінами надходження відповідей від правоохоронних органів, у встановлені законодавством терміни, на листи Управління Держпраці у Чернігівській області, які направлялися за результатами інспекційних відвідувань для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

  8. Здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства розгляд звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю Управління Держпраці у Чернігівській області.

  Надавати відповіді у повному обсязі з питань, зазначених у зверненні :

  на звернення громадян :

 • не пізніше 15 днів, якщо не потребують додаткового вивчення;
 • не більше одного місяця. Цей термін є загальним для розгляду звернення громадянина (громадян);
 • не більше 45 днів, якщо в місячний термін вирішити порушення у зверненні питання неможливо, з наданням проміжної відповіді.
 • на звернення через урядову гарячу лінію :

 • не пізніше 15 днів, якщо не потребують додаткового вивчення;
 • не більше одного місяця. Цей термін є загальним для розгляду звернення громадянина (громадян);
 • не більше 45 днів, якщо в місячний термін вирішити порушення у зверненні питання неможливо, з наданням проміжної відповіді.
 • на депутатське звернення :

 • протягом 10 днів з моменту його одержання;
 • не більше 30 днів з моменту одержання звернення у разі неможливості його розгляду у визначений строк з наданням проміжної відповіді.
 • на адвокатський запит :

 • не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту;
 • може бути продовжено до 20 робочих днів, якщо запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, з наданням проміжної відповіді.
 • Здійснює особистий прийом громадян.

  9. Подавати заповнені за встановленими вимогами відомчої звітності відповідно до проведених перевірок :

 • онлайн-таблиці, АСМ, ІАС після здійснення контрольних та превентивних заходів.
 • щомісячні звіти про проведення планових / позапланових контрольних заходів та інспекційних відвідувань.
 • 10. Вести документацію відповідно до встановлених вимог, архівних матеріалів відповідно до затвердженої номенклатури єдиних справ.

  Своєчасно і якісно виконувати накази та доручення керівництва Управління Держпраці у Чернігівській області.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстроково

  Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад - 5500,00 грн., а також :

  надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу , постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (в редакції постанови КМУ від 13.01.2021 15 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15

  Термін подачі заявок : 2021-05-26

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява