Remote Angular Fullstack Developer
Canon Ophthalmic Technologies
Odesa, UA
6 днів тому
source : Just Join IT

Docker (nice to have)

HTML5 (nice to have)

TypeScript (nice to have)

ASP.NET Core (nice to have)

  • net core 3.0 + (regular)
  • Angular 2+ (regular)

    W związku z nowopowstałym stanowiskiem, poszukujemy do naszego zespołu :

    O projekcie

    Poszukujemy Fullstack Developera do naszego zespołu. Projekty realizowane przez naszą firmę polegają na tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania dla wybranych produktów medycznych japońskiej firmy Canon.

    Tworzone przez nas oprogramowanie wykorzystywane jest m.in. w urządzeniach medycznych do zaawansowanej diagnostyki okulistycznej, takich jak skaner OCT czy kamera Fundus.

    Oprogramowanie opracowane przez nasze zespoły wykorzystuje algorytmy do analizy i przetwarzania obrazów medycznych, w tym obliczenia GPU i techniki sztucznej inteligencji.

    Twój zakres obowiązków :

  • rozwój platformy medycznej :
  • implementacja nowych funkcjonalności - 75%
  • refaktoryzacja i utrzymanie aplikacji - 10%
  • tworzenie oraz utrzymywanie dokumentacji technicznej- 5%
  • spotkania - 10 %
  • Metodologia pracy :

  • Metodyka Scrum - Agile
  • Version Control (Git)
  • Code Review (TFS)
  • Continuous Integration
  • Programowanie w parach
  • Statyczna analiza kodu
  • Testy jednostkowe
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Oczekiwana znajomość technologii :

  • Angular 2+, RxJS
  • NET Core 3.0+, ASP.NET Core
  • TypeScript, HTML5, CSS3
  • REST API
  • SQL / Entity Framework
  • Pozostałe wymagania :

  • min. 2 lata doświadczenia w rozwijaniu aplikacji webowych
  • język angielski średniozaawansowany (B1+)
  • studia wyższe : informatyka / pokrewne
  • znajomość wzorców projektowych, SOLID
  • samodzielność, pracowitość, sumienność
  • Nice to have :

  • NoSQL MongoDB
  • Node.JS
  • Bootstrap 4.0+
  • To oferujemy :

  • elastyczne godziny pracy
  • forma zatrudnienia UoP lub B2B
  • praca zdalna lub hybrydowa z biura we Wrocławiu lub Toruniu
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • system kafeteryjny MyBenefit / Multisport
  • pakiet szkoleniowy
  • dofinansowanie do wypocznku
  • dofinansowywane certyfikaty branżowe
  • dofinansowany kurs języka angielskiego
  • Повідомте про це