Економіст з обслуговування юридичних осіб
CREDIT AGRICOLE BANK
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Credit Agricole Bank це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу та головний партнер французької економіки група Credit Agricole (Франція).

 • В нас амбітні плани, тому ми запрошуємо тебе розглянути вакансію Економіст з обслуговування юридичних осіб! В твої функціональні обов’язки буде входити : Активне залучення клієнтів ТОВ, ФОП;
 • Продаж продуктів банку; Відкриття та супроводження рахунків юридичних осіб; Кредитування та обслуговування юридичних осіб;
 • Переведення платежів та обмін валют. Ми очікуємо, що кандидат буде мати : Вища фінансова або економічна освіта. Досвід роботи з юридичними особами від 1 року.

  Знання законодавчої бази по роботі з юридичними особами. Досконале знання основних банківських продуктів. Знання нормативної документації НБУ та плану рахунків.

  Ми піклуємось про своїх співробітників, тому ми пропонуємо тобі : Стабільну роботу в одній із провідних банківських груп Європи Фіксовану ринкову заробітну платню, бонус за результатами роботи відділення, а також мотиваційні поїздки та заходи для кращих працівників.

  Соціальний пакет у відповідності до КЗпП та медичне страхування від банку. Можливість професійного зростання, внутрішні професійні тренінги.

  Зручне місцерозташування біля метро Політехнічний інстиут.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява