Тракторист-машиніст с/г виробництва
Ukrlandfarming PLC
Тернополь, Тернопольская область
19 годин тому
source : Jobs.org.ua
 • Група компаній Ukrlandfarming найпотужніший в Україні вертикально інтегрований сільськогосподарський холдинг, який є лідером в більшості напрямків агробізнесу : - 1 виробник кукурудзи та молока серед українських компаній;
 • 1 за поголів'ям великої рогатої худоби в Україні;- 1 виробник яєць та яєчної продукції в Україні;- Компанія з високою соціальною відповідальністю, участь у благодійних проектах, активна розбудова і підтримка села.
 • Оголошуємо конкурс на заміщення посади Тракториста-машиніста с / г виробництва. Зона відповідальності : - Виконання робіт в полі;
 • Забезпечення технічного обслуговування і поточного ремонту техніки;- Фактичне виконання планів. Вимоги до кандидата : - Наявність посвідчення тракториста;
 • Досвід роботи від 2 років на посаді механізатора або тракториста, комбайнера;- Наявність практичного досвіду проведення польових робіт не менше ніж на 2 тис.
 • га;- Досвід роботи на тракторах, на зернових комбайнах імпортного та вітчизняного виробництва;- Високі знання і досвід їх практичного застосування в області технічного обслуговування і ремонту техніки.

  Компанія пропонує : - Офіційне працевлаштування згідно КЗпП;- Конкурентоспроможній рівень заробітної плати;- Житло і харчування надається.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів Ukrlandfarming! Дізнайтесь більше про нас, перейшовши за посиланням : http : / / www.

  ulf.com.uaта https : / / www.facebook.com / ulfplc / Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Ukrlandfarming у рамках чинного законодавства України.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява