Судовий розпорядник
Нова державна служба України
Херсон, Херсонская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта вища, зі ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю Правознавство , Правоохоронна діяльність .

Досвід роботи не обов'язково.Вільне володіння державною мовою. Посадові обов'язки- Забезпечує додержання особами, які перебувають у суді, встановлених правил, забезпечення виконання учасниками судового процесу та особами, які присутні в залі судового засідання, розпоряджень судді.

 • Забезпечує належний стан залу судового засідання чи приміщення, в якому планується проведення виїзного засідання, підготовку його до слухання справи і доповідає про готовність головуючому.
 • Визначає з урахуванням кількості місць конкретні місця розміщення та можливу кількість осіб, які можуть бути присутні в залі судового засідання.
 • Оголошує про вхід суду до залу судового засідання і вихід з нього.- Запрошує за розпорядженням головуючого до залу судового засідання свідків, експертів, перекладачів та інших учасників судового процесу, приводить їх до присяги.
 • За розпорядженням головуючого приймає від учасників судового процесу документи, докази та інші матеріали, що стосуються розгляду справи.
 • Забезпечує вручення всім учасникам судового процесу пам'яток про права та обов'язки особи, яка бере участь у судовому розгляді, передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України.
 • Забезпечує дотримання вимог процесуального законодавства з метою обмеження спілкування свідків, які вже були допитані судом, із тими свідками, яких суд ще не допитав.
 • Забезпечує дотримання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вживає заходів до обмеження входу до залу судового засідання сторонніх осіб.
 • За дорученням головуючого робить зауваження учасникам судового процесу та іншим особам, присутнім у залі судового засідання, в разі порушення ними встановлених правил або невиконання розпоряджень головуючого в судовому засіданні, вимагає від таких осіб додержання порядку та вживати відповідних заходів щодо усунення порушень.
 • Звертається до працівників правоохоронних органів у випадках порушень громадського порядку у приміщенні суду та з метою затримання осіб, які чинять протиправні дії.
 • Видаляє з приміщення суду та зали судового засідання за розпорядженням голови суду, або головуючого судді осіб, які відмовляються виконувати їх законні вимоги, проявляють неповагу до суду, порушують громадський порядок у приміщенні суду та процесуальний порядок здійснення судочинства.
 • Виконує інші розпорядження головуючого щодо забезпечення належних умов для проведення судового засідання.- Здійснює інші повноваження із забезпечення діяльності служби судових розпорядників, які не перелічені в посадовій інструкції, але витікають зі змісту нормативних актів, наказів та вказівок.
 • Виконує інші доручення начальника відділу, голови суду та керівника апарату суду. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтроково шляхом укладення контракту.
 • Умови оплати праці- Посадовий оклад - 4204 гривень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року 358 Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя .

 • Надбавки, доплати та премії відповідно до статей, 50, 52 Закону України Про державну службу . Термін подачі заявок : 2020-09-11
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява