Менеджер з продажу нерухомості
Сімейна агенція нерухомості «Liberty»
Украина, Ирпень
3 днів тому
source : Jobs.ua

Сімейна агенція нерухомості Liberty успішна компанія сучасного прогресивного формату!Ми робимо український ринок нерухомості краще та цивілізованіше впроваджуємо новаторські підходи та сучасні технології в рієлторській діяльності долаємо застарілі парадигми роботи агенцій нерухомості надаємо унікальну послугу, яка базується на принципах високої компетентності та професіоналізму, безпечного та надійного сервісу, правдивої клієнтоорієнтованості створюємо найкращі умови для роботи наших експертів маємо власну інноваційну школу Liberty.

ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ для діючих рієлторів та менеджерів з продажу!Якщо ви досягли своєї "вищої планки" і вам стало рутинно та буденно відчуваєте, що настав час відкривати в собі НОВІ таланти та навики прагнете професійного та особистісного розвитку хочете досягти НОВИХ вершин Приходьте до нас працювати - це буде дуже цікаво! Це буде феєрично!Ніяких обмежень ні в креативному підході до професії, ні у фінансовій планці!Ми пропонуємо унікальну найвигіднішу систему мотивації! Якщо ваша мета стати кращим з кращих - тоді вам в Liberty.

Ми не просто навчаємо продавати нерухомість.Ми допоможемо вам підвищити ваш професійний рівень ваш дохід вашу впевненість та віру у себеТелефонуйте!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява