Електромонтера з обслуговування бурових
Нафтогазбуріння
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Требования : Досвід роботи з електрообладнанням Вміння читати електричні схеми Досвід роботи з промисловим обладнанням (ПЛК, частотні перетворювачі, електронні датчики) Відсутність страху висоти Організованість Вміння працювати в колективі Відповідальність Вміння дотримуватися правил електромонтажу Диплом електромонтера або інженера електротехнічного спрямуванняОбязанности : Підтримування в робочому стані електрообладнання та за потреби налаштування йогоПроведення електромонтажних робіт відносно поставленої задачіПідключення нового технологічного обладнанняЗабезпечення правил експлуатації обладнання відповідно до інструкцій з технічного обслуговування, діючих технічних умов і нормВиконання ремонтних робіт електрообладнанняЗдійснення заходів з підвищення надійності та якості роботи виробничого обладнання Условия : Офіційне працевлаштування згідно трудового законодавства України та нарахування на пільгову пенсію.

Вахтовий графік роботи по 14 днів.Конкурентна заробітна плата 8000грн + 4800грн за відрядження, в загальному 12800грн.Безплатне, трьох разове, харчування.

Проживання в кімнаті на 2 спальних місця , з кондиціонером та обігрівачем.Забезпечення робочим одягом та всім необхідним інструментом.

Доставка до місця роботи та повернення коштів за білети.

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява