Фармацевт (Шептицького, 1)
Аптека АНЦ
Червоноград, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Лідер ринку України Національна мережа аптек АНЦ , ШАР , Копійка , Благодія у зв’язку з розширенням запрошує до своєї великої дружної команди Провізора / Фармацевта, що бажає побудувати класну кар'єру і заробляти гідні гроші.

Що ми пропонуємо? Можливість вибору роботи ближче до дому, щоб ви економили час на проїзд і більше присвячували його собі.

Офіційне працевлаштування в штат компанії за моделлю максимальної прозорості згідно з КЗпП. Чітку карту кар'єрного росту від Фармацевта до Завідувача аптекою і Куратора кількох аптек.

Це можливо за 2- 3 роки. Навчання у внутрішньому університеті як офлайн, так і онлайн, щоб ви швидше будували кар'єру і підвищували свій дохід.

Роботизовані технології у нас товарообіг на 50% вищий і обслуговування на 40% швидше. Ви більше заробляєте. Висока заробітна плата + можливість впливати на свій дохід.

Щоквартальне нагородження кращих співробітників цінними призами та заохоченнями. У питаннях зростання всередині компанії ми завжди віддаємо перевагу своїм співробітникам, яких заздалегідь готуємо до підвищення.

Ми визнаємо внесок, оцінюємо старання і ділимося успіхом.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява