Водій-експедитор з власним вантажним авто (бус від 2т, Євро 4, 5, 6)
Нова пошта
Львов, Львовская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Трускавецька, 15 Нова пошта лідер експрес-доставки в Україні. Наша команда постійно зростає, і зараз ми шукаємо Водій-експедитор з власним вантажним авто (бус від 2т, Євро 4, 5, 6, ФОП група) .

Хочеш поєднувати роботу за кермом зі спілкуванням з людьми? Бажаєш як Святий Миколай доставляти посилки, наповнені радістю та турботою?

 • Тоді швидше до нас! Ми пропонуємо тобі : білу заробітну плату, оплачувані відпустки, лікарняні та відрядження; навчання всім тонкощам роботи з обслуговування клієнтів по стандартам Нової пошти;
 • дружній колектив; можливість кар'єрного зростання. Що потрібно робити : здійснювати адресну доставку або забір посилок клієнтів;
 • здійснювати взаєморозрахунки з клієнтами; оформлювати супровідні документи; підтримувати автомобіль у належному технічному стані.

 • Ми очікуємо від тебе : наявність відкритого ФОП або готовність його відкрити; стаж водіння автомобілем; гарне знання міста та місць для паркування;
 • професійні навички керування автомобілем. наявність водійського посвідчення; наявність власного автомобіля. Якщо все це про тебе і ти бажаєш стати частиною великої родини Нової пошти надсилай резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява