Керівник напрямку Mercedes-Benz (бренд-менеджер)
Приватне підприємство
Львів, Україна
2 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Корпорація УкрАвто - лідер автомобільного ринку України, найбільший автовиробник, дистриб'ютор та постачальник автосервісних послуг запрошує до своєї команди Керівника напрямку Mercedes-Benz (бренд-менеджера) у м.

 • Львів. Основні функціональні обов'язки : Здійснювати керівництво діяльністю відділу продажу автомобілів, відділу сервісу та продажу запасних частин напрямку Забезпечувати постійний контроль за виконанням встановлених контрольних показників в частині продажу автомобілів і запасних частин, надання сервісних послуг напрямку Розробка стратегії розвитку напрямку - безпосередня участь в розробці планових та фінансових показників діяльності напрямку, плану маркетингових заходів з подальшим аналізом їх ефективності, постановка задач та контроль досягнення результатів Забезпечувати дотримання співробітниками напрямку встановлених вимог та стандартів Mercedes-Benz щодо організації процесів продажу автомобілів та післяпродажного обслуговування клієнтів, забезпечення оперативного контролю та корегування Вимоги до кандидата на посаду : Вища освіта (бажано економічна / технічна);
 • Від 3 років в автомобільному бізнесі на керівних посадах (керівник відділу продажу, керівник сервісу, керівник бренду та ін.

  Знання модельного ряду та переліку опцій за кожним класом; Організаційні навички - планування та керування часом Доброзичливість, неконфліктність Пунктуальність, відповідальність Корпоративна гнучкість та лояльність.

  Умови праці : графік роботи : гнучкий; офіційне працевлаштування. Резюме просимо надавати з відомостями про бажаний рівень заробітної плати.

  Сподіваємося на плідну співпрацю!

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява