Junior PHP Developer
Relokia
Украина, Тернополь
1 днів тому
source : Jobs.ua
 • У зв'язку із зростанням Relokia (relokia.com / ) шукає талановитого Junior PHP Developer’а.Потрібні навики : Знання : PHP7 та OOP;
 • LinuxREST APIGIT (bitbucket, github)Буде плюсом : Розуміння і вміння застосовувати MVCНаписання тестів (PHPUnit)Англійська на рівні читання документаціїMongoDBВ обов’язки входить : Технічна підтримка продуктів компанії;
 • Внесення змін та покращень у роботу сервісів і продуктів;Вирішення технічних питань клієнтів, пошук рішень та допомога у використанні сервісу;
 • Консультування працівників підтримки сервісу по технічним питанням.Ми пропонуємо : Регулярну та гідну оплату праці, яка підвищується з розвитком професійних навичок.

  Соціальний пакет (оплачувана відпустка та лікарняні).Зручний графік роботи.Професійне навчання за рахунок компанії.Офіційні святкові та вихідні дні.

  Дружній колектив.Можливість одночасно поєднувати роботу та навчання.Відсутність перевиконання робочого часу.Можливість самореалізації та професійного зростання.

  Компенсація навчання англійської мови.Сучасний комфортний офіс у центрі міста.Ми цінуємо людей та атмосферу, в якій працюємо, тому шукаємо щиру і легку у спілкуванні людину, яка захоче працювати та розвиватись разом з нами!Маєш запитання?

  Телефонуй, з радістю познайомимось!Готовий розпочати просто зараз? Надсилай своє резюме!Стань частиною успіху Relokia! Ми віримо в кожного працівника, адже саме люди творять історію компанії.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява