Завідуючий аптекою
Аптека АНЦ
Запорожье, Запорожская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Лідер ринку України Національна мережа аптек АНЦ , ШАР , Копійка , Благодія у зв’язку з розширенням запрошує до своєї великої дружної команди відповідального Завідувача аптекою, який бажає побудувати класну кар'єру й заробляти гідні гроші.

Що ми пропонуємо? Можливість вибору роботи ближче до дому, щоб ви економили час на проїзд і більше присвячували його собі.

Офіційне працевлаштування в штат компанії за моделлю максимальної прозорості згідно з КЗпП. Графік роботи : 5 / 2 з 08 : 30 до 17 : 00.

Забезпечуємо комфортне робоче місце для виконання своїх обов’язків. Чітку карту кар'єрного росту від Завідувача аптекою до Куратора кількох аптек.

Це можливо за 1-3 роки. Навчання у внутрішньому університеті як офлайн, так і онлайн, щоб ви швидше будували кар'єру й підвищували свій дохід.

Роботизовані технології ваші співробітники будуть збільшувати товарообіг, прискорювати обслуговування й більше заробляти для аптеки.

Висока заробітна плата й бонуси за результат. Плюс доплата за стаж. Щоквартальне нагородження кращих співробітників цінними призами та заохоченнями.

Забезпечуємо коштом компанії навчання на тренінгах та курсах підвищення кваліфікації і професійного зростання. У тому числі компенсуємо вартість навчання на курсі Організація й управління у фармації .

Ми надаємо вам можливість побудувати успішну кар'єру. Будемо визнавати ваші успіхи й гідно оцінювати відданість справі. Ми сподіваємося, що ви станете сильним лідером і керівником, тому що від вашої безпосередньої роботи буде залежати враження про всю компанію.

 • Ми точно спрацюємося, якщо ви : маєте досвід у сфері фармації; знаєтеся на асортименті лікарських засобів; маєте лідерські якості, вмієте мотивувати;
 • знаєте, як ефективно управляти аптекою й давати результат; готові формувати ефективну команду; бажаєте розвиватися і вдосконалювати свої навички;
 • опанували комп’ютер на рівні впевненого користувача; товариські, привітні, любите допомагати іншим. І якщо ви поділяєте нашу місію : Ми хочемо зробити наших клієнтів здоровішими, розумнішими і красивішими, забезпечуючи їх якісними й доступними препаратами .

  Зі свого боку ми забезпечимо всім необхідним, щоб саме в нашій компанії ви змогли досягнути особистих цілей і реалізувати амбіції.

  Щоб ви розвивалися в дружному колективі, де кожен один одного підтримує та надихає на спільну перемогу. Ви будете працювати в компанії, яка займає позицію 1 за кількістю аптек, а також має найбільшу частку ринку.

  Ми лідери. Наші співробітники лідери. Приєднуйтеся до лідерів! Ми чекаємо на Вас! Поспішайте! Анна Ярош +380676750152

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява