Економіст по роботі з юридичними особами відділення
Райффайзен Банк Аваль
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Райф є частиною банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ, Австрія. Ми надійний бізнес-партнер на банківському ринку України та прагнемо, щоб наші сервіси рекомендували найчастіше.

Діджитал трансформація стратегічний пріоритет банку на найближчі роки. Для нас важливе створення позитивного клієнтського досвіду та підтримка іміджу відділення як центру надання сучасного банківського сервісу європейського рівня.

Наші цінності : взаємодія, проактивність, відповідальність, постійне навчання та розвиток. Банк є найкращим роботодавцем у фінансовій сфері за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research у 2019 та 2020 роках.

Хочете допомагати розвивати бізнес українським компаніям? Цінуєте професіоналізм та відповідальність? Вас надихають виклики та постійний розвиток?

Тоді ця пропозиція для вас. Запрошуємо до нашої команди професіоналів! Що робити : забезпечувати високий рівень фінансового консультування та обслуговування клієнтів юридичних осіб здійснювати продаж та обслуговування депозитів, поточних, корпоративних, карткових та інших рахунків суб'єктів підприємницької діяльності, а також продаж та обслуговування простих кредитів мікробізнесу опрацьовувати запити клієнтів щодо банківського обслуговування дотримуватись стандартів якості обслуговування клієнтів банку Що потрібно : вища фінансово-економічна освіта відповідний досвід роботи в банківському секторі від 1 року бажано за напрямком продажу продуктів та сервісу клієнтів фізичних або юридичних осіб навички ведення переговорів високий рівень знання банківських процесів вільній рівень володіння державною діловою мовою готовність до швидкого навчання Що пропонуємо : приєднатися до великої міжнародної компанії, яка дає можливості для професійного та особистого розвитку перспективи, можливість подальшого кар'єрного зростання у банку корпоративне навчання (тренінги, вебінари, електронні курси та ін.

участь у заходах та соціальних ініціативах компанії Приєднуйтесь!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява