Охоронець (Стадіонний проїзд, 9)
ProStor,сеть магазинов
Харьков, Харьковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна мережа магазинів PROSTOR у зв'язку із розвитком запрошує в свою команду Охоронника у м.Харків, Стадіонний проїзд, 9.

Вимоги : Досвід роботи є перевагою Увага до деталей, старанність, відповідальність Бажання працювати Культура спілкування Основні обов'язки : Забезпечення безпеки гостей і співробітників магазина Збереження майна магазину Контроль торгового залу і прикасової зони Попередження і виявлення випадків крадіжок і шкідництва Збереження торгово-матеріальних цінностей Забезпечення порядку на об'єкті Ми пропонуємо : Графік роботи 5 / 2 (денна форма роботи) Стабільну оплату праці Офіційне працевлаштування (обов'язково) Дружній колектив співробітників Направляючи своє резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією PROSTOR в рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом одного тижня у випадку прийняття позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява