Remote Senior Mobile Developer (Android/iOS)
Centralny Ośrodek Informatyki
Odesa, UA
3 днів тому
source : Just Join IT

Web Applications (regular)

Kotlin (advanced)

Architecture (advanced)

Android (advanced)

Nazwa projektu rekrutacyjnego

Remote Senior Mobile Developer (Android / iOS)

Region

Warszawa; Praca zdalna

Opis oferty

Zapraszamy do współpracy najlepszych Programistów Aplikacji Mobilnych (Android / iOS).

Z nami możesz tworzyć e-usługi, które dotrą do 20 mln. Obywateli. Utrzymujemy kluczowe systemy IT państwa, dostarczamy cyfrowe usługi, ułatwiające życie każdemu z nas.

Jeśli masz ambicje podjąć wyzwanie budowy najważniejszych systemów w Państwie takich jak : Rejestr PESEL, Rejestr Dowodów Osobistych, Rejestr Dokumentów Paszportowych i Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, mObywatel, Profil Zaufany, już dziś aplikuj do naszego zespołu.

Czekają na Ciebie największe projekty informatyczne realizowane w kraju. Szukamy ludzi otwartych, ambitnych, dla których tworzenie dobrego kodu to pasja, a nie tylko praca.

Zakres obowiązków

  • Wytwarzanie i utrzymywanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania,
  • Testowanie rozwijanych funkcjonalności,
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu,
  • Wykonywanie code review na pull-requestach,
  • Wsparcie zespołu w tworzeniu architektury rozwiązania,
  • Utrzymanie dokumentacji projektowej, w zakresie aplikacji mobilnej,
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
  • Poszukiwane kompetencje

    Praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji dla systemu Android (Kotlin) / iOS (Swift),

  • 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Android / iOS,
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Znajomość zagadnień kryptograficznych,
  • Znajomość SQL oraz umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość podstawowych technologii Web, np. HTTP, Web Services, REST
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Umiejętność testowania oraz dokumentowania tworzonego kodu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie,
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami :
  • Wymagane przy Android :

  • Android Jetpack, Coroutines, Hilt, LiveData, Firebase,
  • Wymagane przy iOS :

  • SwiftUI, Combine, Async Await, Metal, Apple Push Notification Service, Apple Push Notification Service, CommonCrypto.
  • Oferujemy

    Pracę w największej firmie IT tworzącej usługi dla Obywateli,

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    Możliwość pracy w trybie zdalnym,

    Możliwość pracy w wygodnym biurze blisko Dworca Zachodniego + bezpłatny parking dla pracowników,

    Elastyczne godziny pracy,

    Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,

    Dostęp do najnowszych technologii,

    Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

    Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Dodatkowo : m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą.
  • Повідомте про це