Комплектувальник товарів інтернет-замовлень (м. Хрещатик)
ООО ФОРА
Киев, Киев
13 годин тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись! Ми успішно розвиваємось з 2002 року. Драйв наш стиль життя, який народжує натхнення. Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами. Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди. Запрошуємо приєднатися до нашої команди відповідального, готового до фізичної праці КОМПЛЕКТУВАЛЬНИКА ТОВАРІВ ІНТЕРНЕТ-ЗАМОВЛЕНЬ, який вільно та із задоволенням спілкується українською мовою.

Ми гарантуємо : ОФІЦІЙНЕ працевлаштування ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату Перспективу КАР'ЄРНОГО зростання Дружню атмосферу В нашій команді ти будеш : Збирати онлайн замовлення Перевіряти наявність та відповідність товару перед відправкою Заповнювати пакувальні ярлики Слідкувати за належними умовами зберігання товару Приймати участь у підготовці товарів до інвентаризації Звертаємо увагу, що при співбесіді можемо перевіряти на відповідність кандидата кваліфікаційним характеристикам професії.

Твоя кар'єра чекає тебе! Приєднуйся до команди професіоналів! Потенційний кандидате! Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів.

Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу не засмучуйтесь : ) Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія з’явиться у майбутньому запропонуємо Вам її для розгляду.

Дякуємо за те, що обрали ФОРУ.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява