Помічниця керівника
Килимник Е.В., ФЛП
Каменец-Подольский, Хмельницкая область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : Агентство нерухомості шукає кандидата на посаду помічниці керівника.- Комфортний офіс в центрі міста.- Графік роботи 10 : 00 18 : 00- Своєчасна виплати зарплати.

 • Зарплата до 10 000 грнВимоги : - комунікабельність, активність,- грамотність, креативність,- відповідальність, з позитивним відношенням до людей,- готовність до навчання та саморозвитку,- здатність працювати в команді.
 • Впевнений користувач ПК.- Володіє навиками та вмінням працювати в програмах для редагування фото, відео, створення постів та рекламФункціональні обов’язки : - робота з документами- робота в соц.
 • мережах (просування, складання постів, реклами, креативів)- робота з клієнтами (телефон, соц. мережі)- ведення баз- виконання доручень керівникарезюме з фото відсилати на вказану електронну адресу : откликнуться

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява