Продавець продовольчих товарів
Ятрань, мясокомбинат
Кропивницкий, Кировоградская область
1 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

Товариство з додатковою відповідальністю М'ясокомбінат ЯТРАНЬ - один з лідерів підприємств української харчової промисловості.

Продукція ТМ Ятрань представлена в усіх регіонах України, ми співпрацюємо з великими торговельними мережами. Наше підприємство пропонує Вам можливість працювати на результат в компанії, що стабільно розвивається, використовувати на практиці свої вміння, здібності та професійний досвід.

Вимоги : особи не молодші 18 років, бажано зі спеціальною профільною освітою та досвідом роботи продавцем продовольчих товарів, повна матеріальна відповідальність.

Обов'язки : - веде розрахунок із покупцями за товар;- забезпечує наявність відповідно оформлених цінників на товари;- дотримується правил і норм торгівлі, високої культури обслуговування покупців.

Графік роботи : з 8.00 до 21.00 (22.00) тиждень через тиждень ( з четверга по середу)Наша адреса : м. Кропивницький, вул.

Братиславська,82 (кінцева зупинка 'Новомиколаївка' 104, 77, 46).

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява