Спеціаліст з фінансового моніторингу
Union Group
Запорожье, Запорожская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

У зв’язку з розширенням штату Група компаній Union Group запрошує кандидатів на посаду Спеціаліста з фінансового моніторингу.

Основні обов’язки : - Написання внутрішніх документів, з питань фінансового моніторингу (розробка та оновлення Правил).- Підготовка навчальних матеріалів і тестових завдань для персоналу, задіяного в здійсненні фінансового моніторингу.

 • Участь в проведенні перевірок структурних підрозділів на предмет виконання вимог законодавств.- Здійснення перевірки та повного контролю операцій клієнтів на збіг осіб, з переліком осіб, пов’язаних з терористичною діяльністю, і осіб, щодо яких застосовано міжнародні санкції.
 • Участь в розробці автоматизації процедур ідентифікації, верифікації клієнтів .- Підготовка щомісячного звіту на предмет операцій та інших заходів фінансового моніторингу.
 • Підготовка необхідних документів, для призначення відповідальних осіб за фінансовий моніторингНаш потенційний співробітник : - Має вищу освіту (юридичну або економічну).
 • Знання нормативних актів Цивільного та Господарського кодексів, з питань фінансового моніторингу- Уміння працювати з великим об'ємом інформації;
 • Досвід роботи в сфері фінансового моніторингу не менше 1 року (бажано банківська установа) - Впевнене володіння ПК, MS Office .
 • Ми пропонуємо : - Конкурентноздатну заробітну плату;- Офіс в центрі міста;- Стабільну роботу в Компанії, яка постійно розвивається;
 • Можливість кар'єрного зростання та професійного розвитку;- Відвідування кращих фітнес студій Запоріжжя Fit Haus або Sport Life з корпоративною знижкою;
 • Атмосферні привітання з усіма святами.Якщо Вас зацікавила вакансія, і Ви відповідаєте необхідним вимогам надсилайте своє резюме з очікуванням по з / п в розділ Відгуки .
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява