3D візуалізатор
CHproekt
Львов, Львовская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Студія 3д візуалізації CHproekt терміново шукає креативного 3D візуалізатора!Вимоги : - вільне володіння 3d Max + corona для візуалізацій, photoshop для постобробки;
 • підготовка сцени та моделей до рендеру;- рендерінг та постобробка- креативне мислення, цікава подача, увага до деталей;
 • пунктуальність та вміння дотримуватися встановлених термінів;- вміння подати зовнішнє середовище (екстер'єр та ландшафт) та внутрішній простір приміщень.
 • Умови роботи : - повний робочий день з понеділка по п'ятницю з 9.00 год до 18.00 год Обов'язки : - відчуття стилю і кольору, уважність до деталей, самоорганізованість та бажання навчатись.

  Обов'язково прикріпити до резюме портфоліо робіт або ж посилання на нього.Ваше портфоліо відправляйте на email : відгукнутися Для отримання додаткової інформації телефонуйте +380977117397Умови праці обговорюються під час співбесіди.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява