Робітник у будівництві
Алмгруп, ТОВ
Киев, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Опис вакансії

В компанію з хорошою репутацією запрошуються на постійну роботу або часткову зайнятість спеціаліст з алмазної різки та свердління бетону, демонтажних робіт, підсилення пройомів металом та інші металоконструкцій.

Виконуємо алмазне свердлування отворів та алмазну різку в бетоні,збетоні,цеглі,блоку та інших будконструкціях. А також обрамлення металом пройомів ,а також монтаж інших металоконструкцій.

Колектив та робота завжди стабільна.

Роботи проходять на обєктах міста Києва та області, як на великих обєктах так і частні замовлення(котеджі,квартири). По обєктах їздимо мікроавтобусами

Вимоги до працівника :

чоловік від 23 до 45 років, без шкідливих звичок (алкоголь), відповідальний, надійний.

бажаний досвід роботи на професійному обладнанні по свердлінню отворів та різки бетону. Але ,якщо є досвід роботи в будівництві (роботи інструментом) та бажання навчатись, та отримати гарну додаткову професію та навики, готові до співпраці.

Обов’язки :

виконання алмазної різки та свердління бетону, демонтажі в професійним інструментом, а також обрамлення пройомів металом.

Умови роботи :

Можливі різні варіанти : помісячно (пн-сб,пн-пт), вахтовий метод 3 тижні / 1 тиждень вихідний, можливо 1 місяць роботи / 10 днів вихідні та ін.

Робочий день зазвичай починається з 8.00 -17.00. Можливо і на інший час ,якщо мінімальне замовлення, тобто виконали роботу раніше і вільні.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява