Продавець-консультант, кавіст, сомельє
Винна Галерея, ТОВ
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Мережа магазинів елітного алкоголю від компанії-дистриб'ютора 'Wine Gallery' запрошує на роботу продавців-консультантів (кавистів / сомельє).

Обов’язки : - допомагати покупцям з вибором товару- стежити за наявністю достатньої кількості товару в торговому залі- підтримувати вітрини у товарному стані- приймати участь у формуванні замовлення- стежити за відповідністю цінників- брати безпосередню участь у проведенні щомісячної інвентаризації- стежити за термінами реалізації товарів та завчасно передавати цю інформацію до адміністрації- дотримуватися високого рівня культури спілкування з клієнтамиУмови роботи : : - офіційне працевлаштування- безкоштовне навчання- реальні можливості кар'єрного росту- відповідальний роботодавець (дотримання всіх гарантій відповідно до законодавства про працю України! оплачувані лікарняні та відпустка, офіційний стаж тощо)- графік роботи : 3 / 3 або 2 / 2 (з 10.

00 до 22.00 з 2-ма перервами на обід)- випробувальний термін 3 місяця (оформлення трудової книжки з 1-го дня)- цікава та прозора система мотивації- з / п від 10 000 до 15 000 за результатами співбесіди (2 рази на місяць)Вимоги : - освіта вища (незакінчена вища / середньо-спеціальна)- досвід роботи в сфері продажу алкоголю або в HoReCa (від 1 року) обов’язково- володіння ПЗ 1С8(бажано)- мати санітарну книжку бажано- навички роботи з касовим апаратом- ввічливість, уважність, приємна зовнішність, грамотна мова, бажання розвиватися у сфері торгівлі вином та виноробстваЯкщо ви маєте бажання приєднатися до професійної та надійної команди українського стартапу ексклюзивного постачальника елітних вин з кращих виноградників Грузії, Італії та Аргентини надсилайте своє резюме на розгляд.

Кандидати з досвідом роботи та відповідною підготовкою будуть мати перевагу.Кандидати без будь-якого досвіду роботи можуть розглядатися на позицію помічника продавця-консультанта.

Наразі шукаємо майбутніх кавістів для наших магазинів в центрі та лівому березі.Чекаємо на ваше резюме та маємо надію, що саме ви станете частиною нашої команди!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява