Представник постачальника (Продавець - консультант) в "Епіцентр" (вул. Полярна)
WIZARD
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт ;) Тебе вітає компанія WIZARD - один з найбільших дистрибьюторів на ринку сантехніки та опалення в Україні. Давай знайомитись! Декілька цікавих фактів про нас : - 25 років на ринку сантехніки.

 • 600 співробітників працюють в компанії на сьогоднішній день.- 15 країн - партнерів, серед яких : Німеччина, Італія, Чехія та багато інших.
 • 30 Європейських брендів : Haceka, Luxor, Korado, Koller Pool, Alcaplast, Halm, Hi - Therm та інші.- 15 років беремо участь в Міжнародній виставці Aqua Therm Kyiv, останні 3 роки як генеральний партнер.
 • Чим ти будеш займатись : - Консультувати відвідувачів магазину.- Продавати продукцію компанії.- Відслідковувати зміни на ринку сантехніки.

  Що ми очікуємо від тебе : - цілеспрямованість - бачиш ціль - не бачиш перешкод- багатозадачність - вмієш виконувати декілька справ одночасно- активність - маєш внутрішню мотивацію- комунікабельність - любиш живе спілкування Ми можемо тобі запропонувати : - Офіційне працевлаштування.

 • Фіксований графік роботи 5 / 2 з 8 : 30 до 18 : 00 або з 10 : 00 до 19 : 30- Прозору мотиваційну програму (ставка +%+бонус).
 • Навчання 2 рази на рік за рахунок компанії + додаткові тренінгі.- Круті корпоративи з піцою і боулінгом ;)- Ти матимеш змогу не лише працювати, а і подорожувати за рахунок компанії.
 • Для найкращій працівників компанія організовую поїздки на фабрики виробників. Ти, на власні очі зможеш побачити як народжується найкраща сантехніка в Європі!- Ми підтримуємо спортсменів, ти зможеш тренуватися в нашому спортивному комплексі Wizard.

 • А ще, наша компанія чудове місце для побудови кар'єри. Не важливо, на яку посаду ти прийшов в компанію, ким ти станеш - залежить лише від тебе! Ідеальних людей не буває;
 • Ми будемо раді бачити кожного, хто бажає стати частиною нашої дружної команди!)Спробуй, можливо ми шукаємо саме тебе!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява