Завідувач пекарні
ООО ФОРА
Казатин, Винницкая область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись! Ми успішно розвиваємось з 2002 року. Драйв наш стиль життя, який народжує натхнення. Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами. Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди. Запрошуємо приєднатися до нашої команди ЗАВІДУЮЧОГО ПЕКАРНЕЮ.

Разом з нами ти зможеш проявити свої професійні навички, а також засвоїти нові знання та досвід. Для нас важливо : Досвід роботи на посаді керівника від 1 року Освіта за фахом (буде перевагою) Вільне володіння українською мовою Знання технологічних процесів Впевнений користувач ПК Висока ефективність, багатозадачність, готовність до навчанняЗвертаємо увагу, що при співбесіді можемо перевіряти на відповідність кандидата кваліфікаційним характеристикам професії.

В нашій команді ти будеш : Організовувати та контролювати роботу пекарні Слідкувати за якістю продукції та дотримання санітарних норм Вести товарно-матеріальний облік Навчати нових членів командиМи гарантуємо : ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату ОФІЦІЙНЕ працевлаштування Отримання ЗНАНЬ від досвідчених професіоналів Можливість ПРОФЕСІЙНОГО та КАР’ЄРНОГО зростання Допомогу з ЖИТЛОМТвоя кар’єра чекає тебе! Приєднуйся до команди професіоналів! Потенційний кандидате! Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів.

Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу не засмучуйтесь : ) Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія з’явиться у майбутньому запропонуємо Вам її для розгляду.

Дякуємо за те, що обрали ФОРУ.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява