Касир
Хлібпром, ПрАТ
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

ПрАТ Концерн Хлібпром провідний виробник хлібобулочних виробів, ТМ Agrola, ТМ 2Go, ТМ Хлібна Хата, ТМ Bandinelli, ТМ Вінниця Хліб, ТМ Люблянна оголошує конкурс на заміщення посади : Касир Графік роботи : 08 : 00 20 : 00 год.

День / ніч, 2 дні вихідніОсновні обов’язки : - Здійснення операцій з приймання, обліку, видачі та зберігання грошових коштів- Проведення розрахункових операцій з покупцями із застосуванням РРО- Заповнення книги обліку розрахункових операцій, підшивка встановлених законодавством фіскальних звітних та інших чеків- Контроль фактичної наявності грошових сум у відповідності з обліковим залишком- Оформлення первинних документів на підтвердження здійснених готівкових операцій (прибутковий, видатковий касовий ордер, касова книга, звіт касира, супровідна відомість до сумки інкасатора, фіскальний чек РРО, фіскальний звітний чек, нефіскальний звіт РРО, періодичний звіт РРО, тощо)- Впорядкування, пакування та пломбування сумки інкасатора та передача інкасаторській службі згідно вимог чинного законодавства та договірних умов з банком- Контроль щоденного порядку зберігання готівки в касі в межах встановленого ліміту каси- Щоденна передача до бухгалтерії звіту касираОсновні вимоги до кандидата : - Досвід роботи на даній позиції від 1-го року- Досвід роботи з 1С 8.

2- Відповідальність, чесність, уважність- Можливість працювати в нічну змінуКомпанія пропонує : - Офіційне працевлаштування згідно КЗпП- Конкурентний рівень доходу- Перспективи кар'єрного ростуВаше резюме буде розглянуте протягом 10-ти робочих днів.

За умови позитивного розгляду, ми запросимо Вас на зустріч в межах конкурсу на вакансію, якою Ви зацікавились.Пройдіть співбесіду за посиланням : viber : / / pa?

chatURI concernhlibpromhrБажаємо успіху!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява