Оглядач-ремонтник вагонів
Укрзалізниця
Харьков, Харьковская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Акціонерне товариство Українська залізниця - національний перевізник вантажів та пасажирів. Ми будуємо стале економічне майбутнє нашої країни.

Запрошуємо стати частиною команди на посаді Оглядач-ремонтник вагонів. Функціональні обов'язки : Здійснює технічний огляд з пролазкою для виявлення та усунення несправностей, які загрожують безпеці руху поїздів та ремонт кузовів без відчеплення від складу поїзда, відповідних вузлів рами, ходових частин, автозчепних пристроїв, гальм та важільних передач із авторегуляторами, колісних пар, обладнаних касетними конічними підшипниками та буксових вузлів з роликовими циліндричними підшипниками пасажирських та вантажних вагонів, редукторно-електрокарданних приводів, підлог, дахів критих та ізотермічних вагонів.

Вимоги : професійно-технічна освіта (кваліфікація оглядача-ремонтника вагонів, або оглядача вагонів) Компанія гарантує : Роботу в найбільшій компанії України.

Офіційне працевлаштування. Повний соц. пакет, медичне страхування. Доплата за вислугу років, на оздоровлення, при народженні дитини тощо.

Можливість кар'єрного зростання. Якщо Вас зацікавила дана вакансія, Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме.

Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних АТ Укрзалізниця у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури та складає 14 днів.

Регіональна філія Південна залізниця АТ Укрзалізниця пропонує приєднатися до найбільшої компанії України.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява