Монтажник інформаційно-комунікаційних мереж з авто
УТГ - Українська телекомунікаційна група
Украина, Яготин
17 годин тому
source : Jobs.ua

Компанія Українська телекомунікаційна група, для компанії Кристал Телеком, оголошує конкурс на вакансію Монтажник інформаційно-комунікаційних мереж з авто у м.

Яготин.Обов'язки : - Підключення абонентів;- Усунення пошкоджень у абонентів;- Розбудова та обслуговування мережі;- Покриття нових територій.

 • Основні вимоги до кандидата : - Пунктуальність, відповідальність, комунікабельність;- Цілеспрямованість, чесність, добросовісність;
 • Бажання і вміння доводити розпочату справу до кінця;- Вітається досвід роботи або відповідні навички;- Наявність власного авто (амортизація та пальне оплачується).
 • Умови праці : - Своєчасна гідна заробітна плата;- Офіційне оформлення згідно КЗпП України;- Графік роботи : робочий день з 08.

  00 до 17.00, п’ятиденка;- Навчання, стажування новачків, допомога в адаптації;- Для здібних кар'єрне зростання. Якщо Вас зацікавила наша вакансія, надсилайте Ваше резюме з фото на пошту utg.

  kliashtorna gmail.com або телефонуйте за номером ...30 / +380638382779 Вікторія.Нагадуємо, що компанія має право відповідати лише кандидатам, у яких найбільш зацікавлена.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява