Керівник зміни у м'ясний цех (нічна зміна)
Фора, ТОВ
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись!Ми успішно розвиваємось з 2002 року.Драйв наш стиль життя, який народжує натхнення.Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами.Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди.Запрошуємо відповідального, готового до фізичної праці Керівника нічної зміни приєднатися до команди нашого м’ясного цеху.

Разом з нами ти будеш навчатися та розвиватися у команді однодумців.Для працевлаштування потрібно мати медичну книжку.Для нас важливо : - Досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року бажаний- Досвід керування колективом від 15 чоловік- Знання специфіки роботи на м’ясному виробництві- Впевнений користувач ПКВ нашій команді Ви будете : - Забезпечувати безперебійну роботу цеху з приймання, обліку, сортування, зберігання, видачі та транспортування сировини і продукції- Формувати та видавати замовлення в виробничий підрозділ- Контролювати завантаження з урахуванням відведених місць зберігання з дотриманням ротації, щотижнева інвентаризація- Контролювати правильного оформлення документівМи гарантуємо : - ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату- Допомогу з ЖИТЛОМ- ОФІЦІЙНЕ працевлаштування- Отримання ЗНАНЬ від досвідчених професіоналів- Можливість ПРОФЕСІЙНОГО зростанняМісце роботи : м.

Київ, Дарниця Депо, вул. Зрошувальна 5 (вхід з ул. Ремонтної)Графік роботи : 7 / 7 (20.00 08.00)З усіх питань телефонуйте : +38099 933 64 63 Вадим СергійовичТвоя кар'єра чекає на тебе!Приєднуйся до команди професіоналів!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява