Менеджер з якості
Cargill
Львів, Україна
6 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Компанія Каргілл працює в Україні більше 20 років. Її філіали розташовані у Києві, Каховці, Львові, Куцівці та Брагинівці.

В компанії працює більше 500 працівників. Каргілл в Україні займається виробництвом та торгівлею зерновими та олійними культурами, переробкою насіння соняшника та сої.

Також ми виготовляємо та розповсюджуємо корми для тварин. Компанія Каргілл володіє оліє-переробним заводом у Каховці, комбікормовим заводом у Львівській області та двома елеваторами у Куцівці та Брагинівці.

Cargill починає пошук спеціаліста на посаду Менеджер з якості . Даний спеціаліст відповідає за всі програми з безпеки та якості харчових продуктів на підприємстві.

Обов'язки : Розробка та підтримка функціонування системи контролю якості та системи верифікації продуктів / процесів, включаючи процедури відбору проб та аналітичні випробування.

Керівництво командою (управління та розвиток, прогнозування потреб у ресурсах, найм, управління ефективністю, навчання та складання бюджету).

Моніторинг нормативного середовища та адаптація існуючих процедур до змін у законодавстві про безпеку харчових продуктів.

Дослідження процесів, пов'язаних з безпекою харчових продуктів, розробка та впровадження планів коригувальних дій. Оцінка постачальників на відповідність внутрішнім та зовнішнім стандартам і правилам.

Вимоги : Вища освіта (ветеринарія та суміжні спеціалізації будуть додатковим плюсом). Досвід в сфері систем якості. Знання англійської мови.

Орієнтація на результат та вдосконалення процесів. Комунікативні навички. Проактивність, вміння приймати рішення та відстоювати власну позицію.

Ми пропонуємо : Офіційне працевлаштування в компанії, яка є одним із лідерів у своїй галузі. Конкурентна заробітна плата.

Можливості кар'єрного розвитку. Медичне страхування

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява