Фахівець з корпоративно-соціальної відповідальності
Укрэнерго
Киев, Киев
20 годин тому
source : Jobs.org.ua

Національна енергетична компанія Укренерго запрошує прийняти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади фахівець з корпоративно-соціальної відповідальності Обов'язки : Організація заходів з корпоративної соціальної відповідальності.

Підготовка інформації для нефінансового звіту. Ведення внутрішнього документообігу відділу. Підготовка організаційно-розпорядчих документів, що відносяться до сфери КСВ.

 • Вимоги : Знання та організація заходів по дотриманню вимог міжнародних стандартів : Вища освіта; Впевнений користувач ПК;
 • Англійська Pre-Intermediate. ISO 26000 : 2010 Керівництво з соціальної відповідальності ; ISO SR 26000 : 2011 "Соціальна відповідальність організацій.

 • Вимоги"; ISO 9001 : 2015 Системи управління якістю. Вимоги ; ISO 14001 : 2015 Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування ;
 • OHSAS 18001 : 2007 Системи управління гігієною та безпекою праці. Вимоги . Умови праці : Офіційне працевлаштування. П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя).

  Оплачувана відпустка. Інші соціальні гарантії передбачені КЗпП та Колективним договором. Якщо Вас зацікавила дана вакансія, та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

  Стандартний строк розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

  У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії Укренерго !

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява