IT Business analyst (Bitrix24)
EVA, Линия магазинов
Днепр, Днепропетровская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : досвід бізнес-аналізу, автоматизації бізнес-процесів. Перевагою буде досвід роботи з CMS Bitrix24, досвід роботи в команді розробки веб-проектів, розробка документації, постановка задач, взаємодія з розробниками ПЗ, вміння виявити потреби замовника та сформулювати концепцію рішення, оформити технічне завдання з конкретними вимогами, підтримка користувачів, організація тренінгів та комунікацій.

Основні обов’язки : робота з документацією архітектура проекту, ТЗ, бізнес-процеси, інструкції. аналіз помилок в роботі ПЗ, участь в тестуванні доробок, участь в проектних групах, контроль термінів виконання задач, контроль якості розробленого ПЗ, оцінка трудовитрат і тривалості робіт.

Умови : З нас круті проекти, дружна команда, активна підтримка під час адаптації, кар'єрне зростання, гідна та своєчасна виплата заробітної плати, офіційне працевлаштування.

Профіти : навчання за рахунок компанії, корпоративна розвозка, курси англійської, спортивні групи та ін. Якщо зацікавила вакансія, відправляй своє резюме

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява