Торговий представник з авто
АКС МОТОРС, ТОВ
Чернигов, Черниговская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Відкрита вакансія на посаду - ТОРГОВИЙ ПРЕДСТАВНИК З АВТО! Компанія працює з 2000 року і продає запасні частини для комерційних автомобілів таких, як : Mercedes, Volkswagen, Ford, Fiat, Citroen, Peugeot, Iveco, Opel, Renault.

Вузька спеціалізація і регулярні поставки від європейських виробників дозволяють мати в наявності на складі 90% автомобільных запчастин.

Використовує передові і високотехнологічні схеми в логістиці. Пропонуємо : - Своєчасну оплату праці (ставка на випробувальному терміні, далі включається система KPI, ЗП Торгового Представника в нашій компанії завжди вище середньої на ринку).

 • Офіційне працевлаштування після ВТ.- Кар'єрне зростання (можливість вирости з ТП до керівника відділу продажів).- Гарні умови для якісної роботи : колектив, керівництво, корпоративы, поїздки і знайомство з постачальниками в Італії, Німеччині, Китаї тощо Що чекає на Вас : - Виконувати план продажів і забезпечувати високий рівень обслуговування.
 • Приймати і обробляти замовлення клієнтів, згідно технології роботи відділу.- Стежити за станом дебіторської заборгованості по своїх клієнтах.
 • Консультувати клієнтів з питань споживчих характеристик товарів.- Розширювати клієнтську базу.- Своєчасно подавати регулярну звітність.
 • Для нас важливо : - Наявність особистого автомобіля (обов'язково!);- Досвід роботи в сфері продажу автозапчастин та на посаді ТОРГОВОГО ПРЕДСТАВНИКА є обов'язковим;
 • Досвід роботи в 1С (буде перевагою);- Особисті якості : Орієнтованість на Результат, Впевненість в собі. Якщо шукаєте гідну роботу - відправляйте резюме.
 • РЕЗЮМЕ ОБОВ'ЯЗКОВЕ!У разі, якщо Ви не змогли зв'язатися по телефону зі мною - надсилайте РЕЗЮМЕ на месенджери - Viber, Telegram або натисніть ВІДГУКНУТИСЯ на вакансію.

  Всі резюме будуть розглянуті і якщо Ваша кандидатура буде цікавою - я зв'яжуся з Вами впродовж 3-5 днів.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява